Bicykel je geniálny dopravný prostriedok.

Dostať sa z bodu A do bodu B na bicykli je jednoduché, rýchle, lacné, ekologické, zdravé a navyše zábavné. Cyklistika prežíva svoje najlepšie obdobie, nie len vo svete, ale aj u nás (dik, Peťo Sagan). A spojenie tradičného bajku a technológie 21. storočia sa naplno ukázalo v ďalšej geniálnej veci – v elektro bicykli.

eBike je bicykel ako ostatné, no k všetkým predchádzajúcim výhodám pridáva jednu zásadnú – elektromotor. Nedajte sa ale oklamať, nie je to bicykel pre lenivých – motor vás poháňa presne v takom rozsahu, ako chcete, od 0 po 300% vášho výkonu. Vaša aktivita plus aktivita elektromotora vo vzájomnej synergii posunú vaše limity tak, ako ste to ešte nezažili.

 

 

Čo to znamená v praxi? Rovnomerné rozloženie síl na oveľa dlhšie trasy, ako ste doteraz zvládli. Rýchla preprava kamkoľvek potrebujete, bez kvapky potu. Príjemná cesta domov po náročnom dni. Pohodlie auta so slobodou zaparkovať kdekoľvek sa vám zachce.

 

 

Veríme, že Slovensko môže byť lepším miestom pre život. Tiež sme presvedčení, že viac bicyklov a menej áut je jednou z ciest, ako to dosiahnuť. Záleží nám na našej planéte a myslíme si, že 21. storočie by malo byť obdobím zodpovednosti, nie arogancie. Projekt BIKERE je praktickým vyjadrením tejto filozofie.

(fotografie: BIKERE, Agogs)

Porovnanie