V roku 1981 sa traja priatelia rozhodli začať stavať svoje vlastné horské bicykle, aby zvládli jazdu v teréne v okolí Vancouveru. O štyridsať rokov neskôr sa veľa zmenilo, ale veľké veci nie a to celoživotná posadnutosť bicyklami a neutíchajúca túžba navrhovať a vyrábať tie najlepšie možné horské bicykle.
V súčasnosti spoločnosť tvorí veľká skupina dizajnérov, marketérov, inžinierov, športovcov, motorkárov, stratégov, čudákov, spisovateľov a jazdcov, ktorí sa venujú jednej jednoduchej veci – výrobe skutočne dobrých bicyklov, aby si túto jazdu mohlo zamilovať čoraz viac ľudí. S pobočkami v North Vancouver, BC a Saint-Georges, QC, sa spoločnosť rozrástla z rozbitého startupu vo Vancouveri na celosvetový rozsah.
Spoločnosť stavia bicykle, ktoré sú určené pre deti až po profesionálov, tak aby postavili bicykel pre jazdcov všetkých schopností. Spoločnosť vyrába bicykle, ktoré pomáhajú jazdcom milovať jazdu. A pritom pracuje na vytvorení neustále rozširujúcej sa komunity jazdcov, staviteľov trás, pretekárov, začiatočníkov, víkendových bojovníkov a mnohých ďalších.
Spoločnosť Rocky Mountain ponúka širokú škálu bicyklov, ktoré sú určené na náročnú jazdu v teréne, pre vytrvalostných cyklistov poskytuje gravel a cross country bicykle. Nesmieme zabúdať na detské bicykle a čoraz populárne elektrobicykle.

Produkty od značky ROCKY MOUNTAIN v našom e-shope si môžeťe zobraziť po kliknutí na tlačidlo nižšie:

Produkty ROCKY MOUNTAIN